

Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Koszt wysyłki: od 5,99 zł
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5904050515772
Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Każdy zapach jest jedyny w swoim rodzaju, gdyż wiąże się z nim wyjątkowa historia, jednak wszystkie perfumy sygnowane logo MORICO łączy kilka niezwykłych cech:
Starannie dobrane kompozycje zapachowe sprowadzane z kolebki perfumiarstwa, czyli francuskiego Grasse, znajdują szerokie grono odbiorców. Stężenie olejków zapachowych sięgające 20% oraz wysokiej jakości składniki powodują, że każdy zapach jest wyrazisty i ewoluuje podczas używania. Damska kolekcja MORICO posiada blisko 140 różnych zapachów o pojemnościach 50 ml, 30 ml, 20 ml oraz 3 ml. Męska kolekcja MORICO to 45 rodzajów perfum w 4 pojemnościach do wyboru. Tak szeroka oferta sprawia, że nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą coś dla siebie. Pięknie zdobione butelki oraz oryginalne opakowania z pewnością przypadną Wam do gustu!
Data napisania recenzji: 26-09-2024
Oryginał wąchałam raz czy dwa w perfumerii, więc trudno mi określić podobieństwo... To już druga moja buteleczka z Morico i uwielbiam ten zapach. Szczerze, już mi wszystko jedno jak pachnie oryginalny Addict, bo od tego tutaj w dużo lepszej cenie się całkowicie (nomen omen) uzależniłam.
Data napisania recenzji: 18-12-2021
Fantastyczne, zimowe, trwałe
Data napisania recenzji: 11-05-2021
Cudna bourbońska wanilia :) Bravo Morico za idealne odwzorowanie oryginału :) Polecam i napewno go u was jeszcze kupie :)
Data napisania recenzji: 09-12-2020
Trwały, elegancki zapach. Warty powracania do niego.
Data napisania recenzji: 30-11-2019
Mam oryginał i muszę przyznać że ten zapach jest bardzo dobrze odwzorowany mocny lekko korzenny cudowny w zimę polecam niezdecydowanym
Data napisania recenzji: 21-05-2019
MOJE ULUBIONE PERFUMY!! POLECAM!!
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 2 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.